Mooi verblijf op vakantiepark met zwembad
Lacapelle Marival, LOT, Frankrijk
In dit vakantieparadijs is er genoeg te doen voor alle leeftijden. Gelegen op een charmant park met een verwarmd zwembad, biedt het vertier voor kinderen en sportievelingen met tennis, basketbal en voetbalfaciliteiten. Op je privéterras omringd door een adembenemend landschap, toost je met een drankje naar keuze. Een memorabele ervaring in de prachtige Lot-regio!
Op een steenworp afstand bevindt zich het middeleeuwse dorpje Lacapelle Marival, bekroond als een van de mooiste dorpjes in Frankrijk. Dwaal door schilderachtige straatjes en geniet op gezellige terrasjes van lokale lekkernijen. Te midden van dit alles ligt het park, een oase van vertier nabij het charmante Rocamadour. Ontdek de magische Padirac-grotten en breng een dag door in Cahors of Toulouse. Een wereld van mogelijkheden wacht op jou!
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een heel mooi domein, heel rustig gelegen en goed bereikbaar. Mooie, grote woningen die qua ligging, afwerking en inrichting nagenoeg perfekt zijn. Een verwarmd zwembad dichtbij. De wagen kunnen parkeren dichtbij de huisjes. Een nederlandssprekende concierge. Beter kan bijna niet. Wij kunnen niet anders dan een positief oordeel geven over Le Lac Bleu zelf. Bovendien gelegen in een streek die uitnodigt om verkend te worden. Met een aantal dorpen in de omgeving die behoren tot de mooiste van Frankrijk.
Alles perfect geregeld. Mooi huis. Goede leiding. Prima locatie. Aanrader
Mooi huisje en goeie ligging. Veel leuke dingen om te doen samen met kinderen in de omgeving!
Onderdeel van Recreatie Online